Poznaj nas lepiej

Jesteśmy małą manufakturą soli do kąpieli z suszem kwiatowym. Wszystkie kosmetyki produkujemy ręcznie w naszym małym laboratorium. Nieustannie się rozwijamy i mamy wiele pomysłów, które chętnie zrealizujemy w najbliższym czasie. Dążymy do ulepszenia jakości naszej oferty tak, aby była ona jak najbardziej satysfakcjonująca zarówno dla Was jak i dla nas. Naszym priorytetem na najbliższy czas jest wprowadzenie większej ilości ekologicznych rozwiązań w naszej firmie.

Bathrine to naturalne, wegańskie i bezpieczne dla skóry kosmetyki. Nie posiadają barwników ani sztucznych konserwantów. Ich skład w 98,9% jest naturalnego pochodzenia. Wszystkie produkty są przebadane dermatologicznie.

Wyjątkowa receptura naszych kosmetyków do kąpieli

Sól

Wykorzystujemy sól morską, pochodzącą z Morza Adriatyckiego oraz różową sól himalajską z Pakistanu. Ich połączenie tworzy podstawę, od której zaczynamy proces przygotowywania kosmetyku.

Olejki

Każdy z naszych produktów jest bogaty w naturalne olejki z pestek winogron, olej ze słodkich migdałów, olej makadamia, olej argonowy, olej kokosowy, a także witaminę E. Są one bezwonne, więc nie wpłyną na oryginalny zapach wybranego wariantu.

Susz kwiatowy

Prawdziwe zasuszone kwiaty to składnik, który odróżnia nasze sole do kąpieli od produktów innych marek. Są one w pełni naturalne i pochodzą od sprawdzonych dostawców. Dzięki nim, możesz się poczuć jeszcze bardziej wyjątkowo.

Esencja zapachowa

Wykorzystujemy olejki zapachowe, które są bezpieczne dla Twojej skóry. Tworzymy z nich różne kompozycje tak, by jak najbardziej oddawały zapach miast przewodnich, do których odnoszą się nazwy naszych produktów.

IMG_0874 (3)

Wspólnie dbajmy o środowisko 

Wszystkie produkty są pakowane i przechowywane w słoikach PET, które zostały wykonane w 30% z trzciny cukrowej. Zawierają także materiały pochodzące z recyclingu.

Słoiczki są trwałe, dlatego zachęcamy do ponownego ich wykorzystania, np. do przechowywania suchych produktów spożywczych w Twojej kuchni. Pamiętaj, aby wcześniej dokładnie umyć opakowanie z resztek soli do kąpieli.

Wszystkie produkty, które wysyłamy są pakowane w kartonowe pudełka, które wypełniamy ekologicznym skropakiem. Są to naturalne pianki zabezpieczające słoiki na czas dostawy. Skropak, który wykorzystujemy jest biodegradowalny, co oznacza, że po wrzuceniu do wody, natychmiast się rozpuści.

10%

mniej, specjalnie
dla Ciebie 🎁

Zapisz się do naszego newslettera
i otrzymaj powitalny kupon rabatowy na swoje pierwsze zakupy!

Polityka prywatności i Regulamin